Kamizelki – dwustronne czy jednostronne?

Ostatnio przeglądając bloga koleżanki znalazłam wpis odnośnie kamizelki. Postanowiłam napisać tu swoich parę przemyśleń na ten temat. Bardzo mocno zachwyciłam się kamizelką, którą zobaczyłam podczas wyjazdu do Hamburga.

Czy kamizelki to jesienny akcent?

Kamizelki są w praktyce są stworzone przeważnie do noszenia w bardziej zimne dni. Do tego warto podkreślić, że są bardzo modne na wybiegach modowych. Już dziś można powiedzieć, że możemy je wybierać i łączyć tak aby wyglądać dobrze. Sprawdź z czym można je połączyć, aby całokształt wyglądał świetnie.

Jakie modele są najlepsze? – kamizelki XXI wieku!

Już dziś wszelkie kamizelki dostępne są w wielu wersjach. W sklepach tych sieciowych jak i internetowych odnajdziemy modele pikowane, futrzane, posiadające kaptur lub też te które go nie mają. Śmiało można stwierdzić, że kamizelki to rodzaj odzieży uniwersalnej.

Nie zapominajmy o futrzanych stylizacjach, które zagoszczą w garderobach gwiazd. To świetne dopełnienie do tunik, a także delikatnych swetrów.

Nieformalna kamizelka – nieformalny dodatek

Zakładaj kamizelki damskie i czuj się na trendsetterką. To świetny nieformalny dodatek do zamszowego stylu, a także stylu glamour. Można powiedzieć, że kamizelki w damskiej szafie to najmniej doceniana rzecz. Mimo to coraz częściej pojawia się na ulicach jako motyw przewodni stylizacji. Jak dla mnie najlepszą opcją są czerwone modele, które sprawdzą się w rockowych stylizacjach oraz tych bardziej eleganckich.

Comments are closed.


Blogi. Darmowe Blogi.